ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΝΑΡΗ Ο ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ
Λόγος της απομάκρυνσης φαίνεται να είναι η μικρή συγκομιδή βαθμών της ομάδας καθώς μετά από 4 αγωνιστικές έχει 4 βαθμούς με το πρόγραμμα να είναι βαρύ το προσεχές διάστημα.
Υπηρεσιακός προπονητής αναλαμβάνει ο Γ. Παναγιωτίδης ο οποίος και θα είναι στον πάγκο της ομάδας τουλάχιστον στον αγώνα κυπέλλου με τον Ατρόμητο.
Πάντως, ο διάδοχός του δεν αναμένεται να αργήσει να επιλεχθεί.
Η ανακοίνωση του Κανάρη: Ο Α.Π.Ο. Κανάρης Νενήτων ανακοινώνει το τέλος της συνεργασίας με τον προπονητή Χριστόφορο Τσατσαρώνη. Η διοίκηση της ομάδας τον ευχαριστεί για την προσφορά του στην ομάδα και για τη συμβολή του στην άνοδο στη Γ” Εθνική.